Aukce Oblaka Bašek Josef

Bašek Josef

*1868 +1917

Oblaka

ID Aukce: 449
Olej, karton, 30 x 38 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Kolem roku 1910.

Vyvolávací cena
20 000 Kč
20 000 Kč