• 636403006721353750_1kosv.JPG
  • 636403006932916250_kosv2.JPG
  • 636403006804166250_kosv.JPG
  • 636403006871041250_kosv1.JPG

Košvanec Vlastimil

*1887 +1961

Žena v kroji

ID Aukce: 456
Olej, plátno, 70 x 90 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Sklo vlevo dole mírně naprasklé. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:21:04

1 000 Kč

Příhozů: 29

YER58557 4600027.09.2017 20:16:03
NFF32373 4500027.09.2017 20:16:01
YER58557 4400027.09.2017 20:13:02
YER58557 4400027.09.2017 20:12:52
CXV30375 4300027.09.2017 20:12:52
YER58557 4200027.09.2017 20:12:41
CXV30375 4100027.09.2017 20:12:01
YER58557 4000027.09.2017 20:11:51
CXV30375 3900027.09.2017 20:07:31
YER58557 3800027.09.2017 19:55:54
NFF32373 3700027.09.2017 19:54:42
YER58557 3600027.09.2017 19:29:19
UGT57101 3500027.09.2017 19:27:46
YER58557 3400027.09.2017 19:27:42
UGT57101 3300027.09.2017 19:27:16
YER58557 3200027.09.2017 19:27:12
UGT57101 3100027.09.2017 19:26:36
YER58557 3000027.09.2017 19:26:35
UGT57101 2900027.09.2017 19:26:06
YER58557 2800027.09.2017 19:26:03
UGT57101 2700027.09.2017 19:25:15
YER58557 2600027.09.2017 19:25:08
UGT57101 2500027.09.2017 19:24:15
YER58557 2400027.09.2017 19:24:13
UGT57101 2300027.09.2017 19:22:54
YER58557 2200027.09.2017 19:22:46
UGT57101 2100027.09.2017 18:57:22
YER58557 2000027.09.2017 17:40:06
LXJ77239 1900027.09.2017 17:33:46