• 636403013180885000_sindelar.JPG
  • 636403013115103750_1sindelar.JPG
  • 636403013245416250_sindelar1.JPG
  • 636403013320260000_sindelar2.JPG

Šindelář František

*1887 +1947

Žena u jezírka

ID Aukce: 457
Olej, karton, 47 x 41 cm. Signováno vlevo dole. Novodobě rámováno, oboustranná malba.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:21:00

100 Kč