• 636403795793541250_1kuril.JPG
  • 636403796179791250_kuril2.JPG
  • 636403795967760000_kuril.JPG
  • 636403796082603750_kuril1.JPG

Kuřil Vlastimil

*1893 +

ID Aukce: 460
Olej, plátno, 66 x 83 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nejedlého škola.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:24:00

500 Kč