Aukce Dětský karneval Kadečková Blanka
  • 636403811627760000_1kadeckova.JPG
  • 636403811702135000_kadeckova.JPG
  • 636403811857447500_kadeckova2.JPG
  • 636403811767916250_kadeckova1.JPG
  • 636403811961353750_kadeckova3.JPG

Kadečková Blanka

*1945 +

Dětský karneval

ID Aukce: 465
Olej, plátno, 43 x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 27. 9. 2017 20:29:00

100 Kč