• 636403826020885000_borsela.JPG
  • 636403826178228750_borsela2.JPG
  • 636403825911822500_1borsela.JPG
  • 636403826103228750_borsela1.JPG

van Borselen Jan Willem

*1825 +1889

V lese

ID Aukce: 468
Olej, plátno, 41 x 31 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:32:00

1 000 Kč