• 636403827576666250_1sigmund.JPG
  • 636403827698697500_sigmund.JPG
  • 636403827815728750_sigmund1.JPG
  • 636403827950728750_sigmund2.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Pohled do krajiny

ID Aukce: 469
Olej, plátno, 48 x 56 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:33:00

500 Kč

IPR41568 500027.09.2017 8:58:28