Aukce Pohled na Pražský hrad Ullrych Bohumil

Ullrych Bohumil

*1893 +1948

Pohled na Pražský hrad

ID Aukce: 470
Olej, plátno, 65 x 85 cm. Nesignováno. Malba mírně poškozena. Nutno restaurovat.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč