• 636403836207291250_1slenger.JPG
  • 636403836407603750_slenger1.JPG
  • 636403836547916250_slenger2.JPG
  • 636403836651666250_slenger3.JPG
  • 636403836301822500_slenger.JPG

Šlenger Karel

*1903 +1981

Jiřiny

ID Aukce: 471
Olej, plátno, 59 x 32 cm. Signováno a datováno vrypem vpravo dole. Mimořádná nabídka malby, která se v této kvalitě na trhu nabízí zcela ojediněle. Vystavováno.
Vyvolávací cena:

320 000 Kč

320 000 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:35:00

10 000 Kč