• 636157802441644182_vasina2.JPG
  • 636157802620088534_vasina5.JPG
  • 636157802345234230_1vasina.JPG
  • 636157802395236150_vasina.JPG
  • 636157802483833302_vasina3.JPG
  • 636157802571336662_vasina4.JPG

Vašina Ludvík

*1936 +2007

Na pastvě

ID Aukce: 479
Kombinovaná technika, 100 x 55 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 27.09.2017 20:43:00

100 Kč

XNF91636 190027.09.2017 20:35:53
XNF91636 180027.09.2017 20:35:39