• 636086017986683750_1lhotka.JPG
  • 636086018034183750_lhotka.JPG
  • 636086018072308750_lhotka1.JPG
  • 636086018108558750_lhotka2.JPG

Lhotka František

*1924 +

Žena s holubicí

ID Aukce: 49
Tempera, karton, 81 x 59 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:18:00

100 Kč