Aukce Krajina s potokem Ullmann Josef
  • 636486723141710366_ullmann2.JPG
  • 636486723327429358_ullmann4.JPG
  • 636486722954751812_ullmann.JPG
  • 636486723235688178_ullmann3.JPG
  • 636486723047488949_ullmann1.JPG
  • 636486723416710488_ullmann5.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Krajina s potokem

ID Aukce: 492
Olej, plátno, 64 cm x 93,5 cm. Signováno vpravo dole. Mimořádně kvalitní malba. Před rokem 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

500 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:10:18

50 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 52

KIA85003 50000023. 1. 2018 19:05:18
RJP00142 46000023. 1. 2018 19:04:39
KIA85003 45000023. 1. 2018 19:00:12
RJP00142 43000023. 1. 2018 18:58:31
KIA85003 42000023. 1. 2018 18:57:35
RJP00142 41000023. 1. 2018 18:56:44
RJP00142 40000023. 1. 2018 18:56:26
KIA85003 3900009. 1. 2018 10:39:13
SNZ12260 3800008. 1. 2018 20:56:42
KIA85003 3700008. 1. 2018 20:34:52
SNZ12260 3600008. 1. 2018 19:11:58
KIA85003 3500008. 1. 2018 15:28:54
CLR55700 3400008. 1. 2018 12:40:40
SNZ12260 3300008. 1. 2018 11:24:33
CLR55700 3200008. 1. 2018 6:13:07
SNZ12260 3100007. 1. 2018 21:20:36
KIA85003 3000007. 1. 2018 19:52:09
SNZ12260 2700007. 1. 2018 19:51:09
KIA85003 2600007. 1. 2018 17:49:17
SNZ12260 2500007. 1. 2018 10:20:44
KIA85003 2400007. 1. 2018 9:26:39
SNZ12260 2300007. 1. 2018 9:14:26
KIA85003 2200006. 1. 2018 22:40:33
SNZ12260 2100006. 1. 2018 18:42:08
KIA85003 2000005. 1. 2018 21:11:55
STQ46620 1600005. 1. 2018 18:34:26
NEB76682 1500005. 1. 2018 16:30:44
KIA85003 1400003. 1. 2018 11:03:37
CLR55700 1300003. 1. 2018 9:09:17
KIA85003 1200002. 1. 2018 17:32:00