• 636486723141710366_ullmann2.JPG
  • 636486723327429358_ullmann4.JPG
  • 636486722954751812_ullmann.JPG
  • 636486723235688178_ullmann3.JPG
  • 636486723047488949_ullmann1.JPG
  • 636486723416710488_ullmann5.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Krajina s potokem

ID Aukce: 492
Olej, plátno, 64 cm x 93,5 cm. Signováno vpravo dole. Mimořádně kvalitní malba. Před rokem 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

500 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:10:18

50 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 52

KIA85003 50000023.01.2018 19:05:18
RJP00142 46000023.01.2018 19:04:39
KIA85003 45000023.01.2018 19:00:12
RJP00142 43000023.01.2018 18:58:31
KIA85003 42000023.01.2018 18:57:35
RJP00142 41000023.01.2018 18:56:44
RJP00142 40000023.01.2018 18:56:26
KIA85003 39000009.01.2018 10:39:13
SNZ12260 38000008.01.2018 20:56:42
KIA85003 37000008.01.2018 20:34:52
SNZ12260 36000008.01.2018 19:11:58
KIA85003 35000008.01.2018 15:28:54
CLR55700 34000008.01.2018 12:40:40
SNZ12260 33000008.01.2018 11:24:33
CLR55700 32000008.01.2018 6:13:07
SNZ12260 31000007.01.2018 21:20:36
KIA85003 30000007.01.2018 19:52:09
SNZ12260 27000007.01.2018 19:51:09
KIA85003 26000007.01.2018 17:49:17
SNZ12260 25000007.01.2018 10:20:44
KIA85003 24000007.01.2018 9:26:39
SNZ12260 23000007.01.2018 9:14:26
KIA85003 22000006.01.2018 22:40:33
SNZ12260 21000006.01.2018 18:42:08
KIA85003 20000005.01.2018 21:11:55
STQ46620 16000005.01.2018 18:34:26
NEB76682 15000005.01.2018 16:30:44
KIA85003 14000003.01.2018 11:03:37
CLR55700 13000003.01.2018 9:09:17
KIA85003 12000002.01.2018 17:32:00