• 636455614308042953_panuska.JPG
  • 636455614491439234_panuska2.JPG
  • 636455614214578794_1panuska.JPG
  • 636455614422358804_panuska1.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Čarodějný sněm

ID Aukce: 493
Olej, tempera, 53 x 69 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1900. Z cyklu Mandragora. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:46:04

5 000 Kč

Příhozů: 27

QYZ60663 7500023.01.2018 19:41:04
QPN83851 6500023.01.2018 19:40:40
QYZ60663 6000023.01.2018 19:39:30
QPN83851 5500023.01.2018 19:37:14
QYZ60663 5000023.01.2018 19:35:57
QPN83851 4900023.01.2018 19:34:55
QYZ60663 4800023.01.2018 19:32:19
QPN83851 4700023.01.2018 19:31:49
QYZ60663 4600023.01.2018 19:27:36
QPN83851 4500023.01.2018 19:26:59
QYZ60663 4400023.01.2018 19:25:16
QPN83851 4300023.01.2018 19:24:33
QYZ60663 4200023.01.2018 19:21:02
QPN83851 4100023.01.2018 19:20:30
QYZ60663 4000023.01.2018 19:17:48
QPN83851 3900023.01.2018 19:16:35
QYZ60663 3800023.01.2018 19:13:34
QPN83851 3700023.01.2018 19:12:58
QYZ60663 3600023.01.2018 19:09:07
QPN83851 3500023.01.2018 19:08:16
QYZ60663 3400023.01.2018 19:05:13
QPN83851 3300023.01.2018 19:03:59
QYZ60663 3200023.01.2018 19:01:38
QPN83851 3100023.01.2018 18:59:02
QPN83851 3000005.01.2018 20:39:39
QPN83851 2900005.01.2018 20:39:35
UMI27763 2800016.12.2017 13:53:15