• 636452916554053049_1kytice.JPG
  • 636452916698959744_kytice.JPG
  • 636452916812912214_kytice1.JPG
  • 636452916914537873_kytice2.JPG

Berghauer Bohumil

*1910 +1972

Kytice

ID Aukce: 497
Olej, plátno, 64 x 47 cm, signováno vpravo dole B. Horník.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:07:06

100 Kč

IPD79940 200023.01.2018 19:02:06