• 636452918936048372_spalova1.JPG
  • 636452918814925071_spalova.JPG
  • 636452918693171457_1spalova.JPG
  • 636452919036311205_spalova2.JPG

Špálová Milada

*1884 +1963

ID Aukce: 498
Olej, karton, 33 x 27 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:08:00

100 Kč

Příhozů: 22

ZFN67494 440023.01.2018 19:02:40
GGL69927 430023.01.2018 19:02:30
ZFN67494 420023.01.2018 18:57:59
ZFN67494 410023.01.2018 16:38:50
YUY64700 400023.01.2018 16:38:50
ZFN67494 310023.01.2018 16:36:29
YUY64700 300023.01.2018 16:36:20
ZFN67494 290023.01.2018 8:49:10
YUY64700 280023.01.2018 8:49:00
ZFN67494 270014.01.2018 14:14:01
UUI36610 260014.01.2018 14:13:59
ZFN67494 250012.12.2017 15:22:12
KSS50272 240012.12.2017 15:22:08
ZFN67494 230010.12.2017 19:03:30
UUI36610 220010.12.2017 19:03:24
ZFN67494 210010.12.2017 10:58:48
UUI36610 200009.12.2017 22:09:32
ZFN67494 190009.12.2017 22:08:05
UUI36610 180009.12.2017 22:08:01
ZFN67494 170009.12.2017 22:06:03
UUI36610 160009.12.2017 22:05:58
ZFN67494 150007.12.2017 20:53:38