Aukce Krajina v mlze Hlaváček Rudolf
  • 636452206790390511_1hlavacek.JPG
  • 636452206944851373_hlavacek.JPG
  • 636452207248110048_hlavacek1.JPG
  • 636452207352095361_hlavacek2.JPG

Hlaváček Rudolf

*1878 +

Krajina v mlze

ID Aukce: 500
Olej, plátno, 68 x 72,5 cm. Signováno vpravo dole. Malba v jednom místě poškozena, protržena.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:10:00

500 Kč

VAY25344 700016. 11. 2017 17:00:35