• 636455617026283450_1les.JPG
  • 636455617265733833_les1.JPG
  • 636455617364073689_les2.JPG
  • 636455617161960553_les.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Městský park v Chocni

ID Aukce: 501
Olej, karton, 26 x 34,5 cm. Signováno vpravo dole. Raná Mařákova škola. Práce z akademie, kolem roku 1895. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:14:15

1 000 Kč

WAP58812 3200023.01.2018 19:09:15
LXW40619 3100016.01.2018 10:50:00
LXW40619 3000015.01.2018 22:18:51
RWU24531 2900015.01.2018 21:52:41
NBB80492 2800016.11.2017 17:03:12