• 636455625140843251_1domek.JPG
  • 636455625257640066_domek.JPG
  • 636455625330628292_domek1.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Starokolínský motiv

ID Aukce: 504
Olej, plátno, fixované na kartonu, 34 x 44 cm, kolem roku 1906, nesignováno, pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:14:00

1 000 Kč

ENC78774 1500023.01.2018 19:06:23
ENC78774 1400005.01.2018 20:37:35
JFG15818 1300005.01.2018 16:29:00
RBJ50892 1200016.12.2017 13:53:44