Aukce Zimní noc Plaške Bedřich
  • 636455637096458030_zima.JPG
  • 636455637188394865_zima1.JPG
  • 636455636918081632_1zima.JPG

Plaške Bedřich

*1875 +1952

Zimní noc

ID Aukce: 508
Olej, plátno, 34,5 x 41,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1892, malováno s Františkem Kavánem, písemný posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

32 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:31:13

1 000 Kč

Příhozů: 15

OBJ75147 3200023. 1. 2018 19:26:12
YMR66549 3100023. 1. 2018 19:25:54
OBJ75147 3000023. 1. 2018 19:24:09
YMR66549 2900023. 1. 2018 19:23:48
OBJ75147 2800023. 1. 2018 19:20:21
YMR66549 2700023. 1. 2018 19:19:55
OBJ75147 2600023. 1. 2018 19:16:59
YMR66549 2500023. 1. 2018 19:16:19
OBJ75147 2400023. 1. 2018 19:12:07
YMR66549 2300023. 1. 2018 19:11:32
OBJ75147 2200023. 1. 2018 19:09:48
GFB26128 2050123. 1. 2018 18:47:49
YWW13920 1700018. 1. 2018 22:25:29
YMR66549 160005. 1. 2018 20:44:41
YWW13920 1500016. 11. 2017 17:05:35