• 636455639207332437_1rada.JPG
  • 636455639411407244_rada1.JPG
  • 636455639488326245_rada2.JPG
  • 636455639577102395_rada3.JPG
  • 636455639330000158_rada.JPG

Rada Vlastimil

*1895 +1962

Česká zem

ID Aukce: 509
Olej, plátno, 56 x 75 cm. Signováno a datováno vpravo dole, vzadu pozůstalostní razítko, velkoformátová malba slavného národního umělce, původní stav. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:22:20

1 000 Kč

VWZ10266 3000023.01.2018 19:17:20
ZYE17830 2900022.01.2018 20:55:30
VWZ10266 2800005.01.2018 20:45:02