Aukce Mlátička Kotík Pravoslav
  • 636455651403106023_kotik2.JPG
  • 636455651282133252_kotik1.JPG
  • 636455651102412105_kotik.JPG

Kotík Pravoslav

*1889 +1970

Mlátička

ID Aukce: 512
Olej, plátno, 45,5 x 66 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1913. Přiložena laboratorní zpráva, Dorothea Pechová. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:24:11

1 000 Kč

BQQ58008 3100023. 1. 2018 19:19:11
OUA97966 3000029. 12. 2017 19:44:07