Aukce Symbolická scéna Okruh František Kobliha
  • 636455652949421113_1zena.JPG
  • 636455653227301992_zena1.JPG
  • 636455653133410072_zena.JPG

Okruh František Kobliha

Symbolická scéna

ID Aukce: 513
Olej, plátno, 31 x 31 cm. Nesignováno. Kolem roku 1920. Z pozůstalosti malíře Homoláče. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:23:00

1 000 Kč