• 636455690941352705_1danihelka.JPG
  • 636455691047482829_danihelka.JPG
  • 636455691188405715_danihelka1.JPG
  • 636455691372132255_danihelka3.JPG
  • 636455691279129390_danihelka2.JPG

Danihelka František Vincenc

Koňský povoz

ID Aukce: 516
Olej, dřevo, 31 x 23,5 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:26:00

100 Kč

FZT02407 160023.01.2018 19:05:59
BEU28525 150020.01.2018 9:24:11
EIP29708 140020.01.2018 9:23:45
BEU28525 130020.01.2018 9:23:45
EIP29708 120005.01.2018 22:17:15
TRQ90893 110005.01.2018 19:54:15
EIP29708 100002.01.2018 11:10:14