• 636462698236280290_1strof.JPG
  • 636462698344691536_strof.JPG
  • 636462698623391911_strof3.JPG
  • 636462698444712313_strof1.JPG
  • 636462698542287830_strof2.JPG

Stroff Karel

*1881 +1929

Hrobník

ID Aukce: 519
Olej, tempera, karton, 47 x 64 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:33:10

500 Kč

Příhozů: 21

CNI81117 750023.01.2018 19:28:10
DIB52288 700023.01.2018 19:28:01
CNI81117 650023.01.2018 19:27:19
DIB52288 600023.01.2018 19:27:16
CNI81117 550023.01.2018 19:26:29
DIB52288 500023.01.2018 19:26:21
CNI81117 490023.01.2018 19:26:08
DIB52288 480023.01.2018 19:26:01
CNI81117 470023.01.2018 19:24:58
DIB52288 460023.01.2018 19:24:55
CNI81117 450023.01.2018 19:24:37
MRG94181 440023.01.2018 19:24:33
CNI81117 430023.01.2018 19:23:57
DIB52288 420023.01.2018 19:23:56
CNI81117 410023.01.2018 19:23:47
MRG94181 400023.01.2018 19:23:37
CNI81117 390023.01.2018 19:21:35
DIB52288 380023.01.2018 19:21:33
CNI81117 370023.01.2018 19:20:54
DIB52288 360023.01.2018 19:19:02
CNI81117 350016.12.2017 13:55:04