• 636462708830111531_honsa1.JPG
  • 636462709002512651_honsa.JPG
  • 636462709095494863_honsa2.JPG
  • 636462709163317942_honsa3.JPG
  • 636462709244469099_honsa4.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Topolová alej u Běstovic

ID Aukce: 523
Lept, 13 cm x 17 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Datováno 1912 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:40:00

100 Kč

QYF81451 120023.01.2018 19:26:55
CHV11360 110022.01.2018 6:52:49
XCW12623 100031.12.2017 13:22:40