• 636462712036589962_1chal.JPG
  • 636462712154952131_chal.JPG
  • 636462712277397339_chal1.JPG
  • 636462712364578929_chal2.JPG

Odvárka Jan

U chalupy

ID Aukce: 525
Olej, sololit, 30 x 69 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 001 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:34:00

500 Kč

Příhozů: 14

GGI96906 500123.01.2018 9:19:49
VNZ35238 360020.01.2018 8:39:29
GGI96906 350017.01.2018 10:54:23
GGI96906 200002.01.2018 11:38:32
AZZ33767 190002.01.2018 11:38:22
GGI96906 180002.01.2018 11:38:22
AZZ33767 170002.01.2018 11:38:12
GGI96906 160002.01.2018 11:15:58
AZZ33767 150002.01.2018 11:15:48
GGI96906 140002.01.2018 11:15:48
AZZ33767 130002.01.2018 11:15:38
GGI96906 120015.12.2017 11:50:39
VNZ35238 110022.11.2017 4:54:10
BXZ94664 100016.11.2017 17:09:07