• 636462715443054262_1rybnik.JPG
  • 636462715594835773_rybnik.JPG
  • 636462715684885708_rybnik1.JPG
  • 636462715846785362_rybnik2.JPG

Odvárka Jan

Rybník u Svratky

ID Aukce: 526
Olej, sololit, 26,5 cm x 83 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:35:00

100 Kč

Příhozů: 20

XKK68791 300023.01.2018 19:13:12
VQH02287 290020.01.2018 8:40:01
XKK68791 280018.01.2018 22:28:40
JSO14803 270018.01.2018 22:28:16
XKK68791 260018.01.2018 22:28:06
JSO14803 240018.01.2018 22:27:36
XKK68791 230018.01.2018 22:27:28
JSO14803 220018.01.2018 22:26:45
XKK68791 210018.01.2018 22:26:40
JSO14803 200006.01.2018 14:51:58
UAV25359 190006.01.2018 14:51:17
JSO14803 180006.01.2018 14:51:08
UAV25359 170006.01.2018 14:47:25
JSO14803 160006.01.2018 14:47:15
UAV25359 150005.01.2018 16:35:57
XKK68791 140005.01.2018 16:35:55
UAV25359 130002.01.2018 11:14:07
XRP03926 120012.12.2017 15:24:15
VQH02287 110022.11.2017 4:55:03
XKK68791 100016.11.2017 17:09:36