• 636462720950257289_1odv1.JPG
  • 636462721166515014_odv2.JPG
  • 636462721254290030_odv3.JPG
  • 636462721073544995_odv1.JPG

Odvárka Jan

Zimní motiv

ID Aukce: 529
Akvarel, 45 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 700 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:38:00

100 Kč

Příhozů: 14

TWT87105 270023.01.2018 19:30:27
LJN41556 260023.01.2018 13:57:46
TWT87105 220022.01.2018 14:33:24
BNV05299 210020.01.2018 8:42:01
LJN41556 190020.01.2018 8:41:19
BNV05299 180020.01.2018 8:41:12
LJN41556 170020.01.2018 8:40:39
BNV05299 160020.01.2018 8:40:38
LJN41556 150005.01.2018 17:08:17
TWT87105 140005.01.2018 17:08:14
LJN41556 130005.01.2018 16:33:45
TWT87105 120005.01.2018 16:33:42
LJN41556 110015.12.2017 11:52:10
BNV05299 100022.11.2017 4:55:41