• 636465341290332961_1cermakova.JPG
  • 636465341395798242_cermakova.JPG
  • 636465341514161660_cermakova2.JPG
  • 636465341570074437_cermakova3.JPG
  • 636465341453204015_cermakova1.JPG

Čermáková Alena

*1926 +2009

Prodavačky koberců v Urgutu

ID Aukce: 544
Olej, tempera, karton, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 19:56:06

500 Kč

FFP50877 800023.01.2018 19:51:06
LNC92548 750023.01.2018 19:51:04
FFP50877 700023.01.2018 19:50:35
LNC92548 650023.01.2018 19:50:30
FFP50877 600028.11.2017 12:49:24