Aukce Kytice za oknem Fojtík Quido
  • 636465345761880311_1kytka.JPG
  • 636465345824272728_kytka.JPG
  • 636465345881185155_kytka1.JPG
  • 636465345933017978_kytka2.JPG
  • 636465345990522206_kytka3.JPG

Fojtík Quido

*1926 +1995

Kytice za oknem

ID Aukce: 546
Akryl, karton, 87 cm x 61 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 19:56:00

100 Kč