• 636465354658579720_1kar.JPG
  • 636465354886177098_kar.JPG
  • 636465354950348372_kar1.JPG
  • 636465355134764123_kar4.JPG
  • 636465355064382505_kar3.JPG
  • 636465355006303854_kar2.JPG

Karmazín Jiří

*1932 +

Ve žních

ID Aukce: 552
Olej, plátno, 95 cm x 120 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:02:00

1 000 Kč