Aukce Zahrada lásky Pavlištík Petr
  • 636465359901154906_pavlistik.JPG
  • 636465359964682624_pavlistik1.JPG
  • 636465359777933319_1pavlistik.JPG
  • 636465360029392448_pavlistik2.JPG

Pavlištík Petr

*1943 +

Zahrada lásky

ID Aukce: 555
Olej, plátno, 100 cm x 125 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 20:05:00

1 000 Kč