Aukce Krvácející stráň Šámal Jaroslav
  • 636465366756604797_1samal.JPG
  • 636465366838254710_samal.JPG
  • 636465366969934833_samal2.JPG
  • 636465367061614725_samal3.JPG
  • 636465366900175965_samal1.JPG

Šámal Jaroslav

*1914 +1988

Krvácející stráň

ID Aukce: 559
Olej, plátno, 67 cm x 81 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 20:13:17

500 Kč

CQL95787 650023. 1. 2018 20:08:14
CQL95787 600023. 1. 2018 20:07:58