Aukce Krvácející stráň Šámal Jaroslav

Šámal Jaroslav

*1914 +1988

Krvácející stráň

ID Aukce: 559
Olej, plátno, 67 cm x 81 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 500 Kč