Aukce Krajina Ehler
  • 636471353421266545_eh2.JPG
  • 636471353049191896_eh.JPG
  • 636471353350269627_ëh1.JPG

Ehler

ID Aukce: 576
Olej, karton, 17 cm x 24 cm. Signováno a datováno 1848 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 20:26:11

100 Kč

CXK62126 400023. 1. 2018 20:21:11