Aukce Ulička Liebscherová Zdeňka
  • 636471356567116196_1lieb.JPG
  • 636471356919801267_lieb.JPG
  • 636471357017015662_lieb1.JPG
  • 636471357088976998_lieb2.JPG

Liebscherová Zdeňka

Ulička

ID Aukce: 578
Akvarel, papír, 56 cm x 45 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 20:28:00

100 Kč

MEK56483 100023. 1. 2018 20:14:55