• 636086033422621250_1tyls.JPG
  • 636086033506371250_tyls.JPG
  • 636086033551996250_tyls1.JPG
  • 636086033593871250_tyls2.JPG

Tylš Emil

*1906 +1973

Chalupy

ID Aukce: 58
Olej, lepenka, 50 x 69 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:27:00

100 Kč

UBU26238 110031.10.2016 19:16:49
WNU22241 100024.10.2016 21:39:40