• 636471362985843854_1lode.JPG
  • 636471363162590581_lodě1.JPG
  • 636471363261063562_lode2.JPG
  • 636471363077081317_lode.JPG

Svoboda Josef

*1901 +

Bárky na pobřeží

ID Aukce: 582
Olej, plátno, 90 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:56:57

1 000 Kč

Příhozů: 22

ABO34188 4600023.01.2018 20:51:57
RMN51173 4500023.01.2018 20:47:38
ABO34188 4400023.01.2018 20:43:58
RMN51173 4300023.01.2018 20:39:45
ABO34188 4200023.01.2018 20:38:36
RMN51173 4100023.01.2018 20:38:24
ABO34188 4000023.01.2018 20:37:09
RMN51173 3900023.01.2018 20:33:46
ABO34188 3800023.01.2018 20:33:00
RMN51173 3700023.01.2018 20:32:28
ABO34188 3600023.01.2018 20:31:54
RMN51173 3500023.01.2018 20:30:42
MCO36557 3400023.01.2018 20:30:10
RMN51173 3300023.01.2018 20:30:00
MCO36557 3200023.01.2018 20:29:43
RMN51173 3100023.01.2018 20:29:09
MCO36557 3000023.01.2018 20:28:57
RMN51173 2900023.01.2018 20:26:41
MCO36557 2800023.01.2018 19:10:47
XWI08682 2700002.01.2018 17:34:07
NZS01796 2600002.01.2018 16:53:04
XWI08682 2500029.12.2017 19:45:15