• 636474009817716564_1lauda.JPG
  • 636474010345715000_lauda5.JPG
  • 636474009919165306_lauda.JPG
  • 636474010185355857_lauda3.JPG
  • 636474010085919514_lauda2.JPG
  • 636474009997761630_lauda1.JPG
  • 636474010272711026_lauda4.JPG

Lauda Richard

*1873 +1929

Krajina v podvečer

ID Aukce: 588
Olej, plátno, 33 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Vystavováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:38:00

500 Kč