• 636086984513215000_1detaille.JPG
  • 636086984572433750_detaille.JPG
  • 636086984628840000_detaille1.JPG
  • 636086984668527500_detaille2.JPG

Detaille - Okruh Édouard

*1848 +1912

Vítězství

ID Aukce: 59
Olej, plátno, 132 x 92 cm. Signováno vlevo dole. Restaurováno. Okruh autora.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 19:28:00

5 000 Kč