• 636474015710429783_sme5.JPG
  • 636474014930778833_1sme.JPG
  • 636474015301968922_sme2.JPG
  • 636474015056314348_sme.JPG
  • 636474015202749271_sme1.JPG
  • 636474015429818342_sme3.JPG
  • 636474015529880323_sme4.JPG

Smetana Jan

*1918 +1998

Říjnové slunce

ID Aukce: 591
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:41:00

1 000 Kč