• 636474017882454962_sok1.JPG
  • 636474017771270453_sok.JPG
  • 636474018076261247_sok3.JPG
  • 636474017979960734_sok2.JPG

Sokolová Dana

*1929 +

Dívka s kyticí

ID Aukce: 592
Olej, plátno, 100 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:42:00

100 Kč

HLO16430 310023.01.2018 19:55:52
ZBV95584 300023.01.2018 18:57:34