• 636474020342358440_1sok20.JPG
  • 636474020849204346_sok23.JPG
  • 636474020704949085_sok22.JPG
  • 636474020441180110_sok20.JPG
  • 636474020612669150_sok21.JPG

Sokolová Dana

*1929 +

Čtenářka

ID Aukce: 594
Olej, plátno, 99 cm x 65 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:44:00

100 Kč