• 636474022458680037_syn3.JPG
  • 636474022360214252_syn2.JPG
  • 636474022279101176_syn1.JPG
  • 636474022084411899_1syn.JPG
  • 636474022187850358_syn.JPG

Synáček Otakar

*1931 +2005

Krkonoše za deště

ID Aukce: 595
Olej, plátno, 60 cm x 82 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:46:02

100 Kč

EIF39644 300023.01.2018 20:41:02