• 636474809125253811_1kl.JPG
  • 636474809285055130_kl2.JPG
  • 636474809179033810_kl.JPG
  • 636474809227655118_kl1.JPG

Benczúr Gyula

*1844 +1920

Kleopatra

ID Aukce: 601
Pastel, karton, 65 cm x 49 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:51:00

1 000 Kč

HSY48258 1700022.01.2018 8:47:56