• 636479872142336978_hkkaras.JPG
  • 636479872233612056_hkkaras1.JPG
  • 636479871994165012_1hkkaras.JPG
  • 636479872325937682_hkkaras2.JPG

Karas Karel

*1892 +

Soutok Labe s Orlicí

ID Aukce: 606
Olej, sololit, 51 cm x 80 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1940. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:04:04

1 000 Kč

Příhozů: 9

PRY71990 1600023.01.2018 20:59:04
CZT85721 1500023.01.2018 20:58:16
PRY71990 1400023.01.2018 20:57:07
CZT85721 1300023.01.2018 20:56:47
PRY71990 1200023.01.2018 20:55:26
CZT85721 1100023.01.2018 20:55:13
PRY71990 1000023.01.2018 20:52:34
CZT85721 950023.01.2018 20:37:42
JPK14867 900016.01.2018 23:46:50