Aukce Zahrada Grus Jaroslav

Grus Jaroslav

*1891 +1983

Zahrada

ID Aukce: 607
Olej, plátno, 40 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Oboustranná malba. Kolem roku 1930. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč