• 636479878448080508_rasla.JPG
  • 636479878566351970_rasla1.JPG
  • 636479878643071437_rasla2.JPG

Rašla Milan

*1946 +

"Hriešne šaty slečny N"

ID Aukce: 608
Olej, plátno, 130 cm x 90 cm. Nesignováno. Na zadní straně popisek autora. Známý Slovenský malíř zastoupený ve sbírkách SNG, v soukromých sbírkách na Slovensku i v zahraničí.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 700 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 20:58:29

100 Kč

NUE58598 470023.01.2018 20:53:29
VBD50752 460023.01.2018 20:51:19
SYH43199 450022.01.2018 20:57:53