• 636482495771413712_1hudecek.JPG
  • 636482496116542742_hudecek1.JPG
  • 636482496244380323_hudecek2.JPG
  • 636482496005127480_hudecek.JPG

Hudeček O.

ID Aukce: 613
Olej, plátno, 45,5 cm x 76 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 23.01.2018 21:03:00

100 Kč

WAG17198 160023.01.2018 20:02:11
MLZ90773 150012.12.2017 14:45:01