Aukce Zimní krajina Bureš Josef
  • 636482500982742569_1bures.JPG
  • 636482501255710937_bures2.JPG
  • 636482501082277472_bures.JPG
  • 636482501179289148_bures1.JPG

Bureš Josef

Zimní krajina

ID Aukce: 614
Olej, dřevo, 38 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 21:04:00

100 Kč