Aukce Zátiší Procházka A.
  • 636482514070859451_1proch.JPG
  • 636482514380580170_proch.JPG
  • 636482514575359641_proch2.JPG
  • 636482514480127470_proch1.JPG

Procházka A.

ID Aukce: 620
Olej, plátno, 45 cm x 60 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23. 1. 2018 21:10:00

100 Kč